n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "3d28ad" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "image/avif,image/webp,image/png,image/svg+xml,image/*;q=0.8,*/*;q=0.5" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.5" |
| connection | "keep-alive" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "_ga_C1J9P3RRTM=GS2.1.s1772229391$o1$g1$t1772229418$j33$l0$h0; _ga=GA1.1.1672869390.1772229392; _cfuvid=hr83sRdAobpCQFrLw885sxDnT2U6e0Eod.QtneynRV4-1772229418190-0.0.1.1-604800000; _gcl_au=1.1.400024694.1772229420; _ga_VY05027BKZ=GS2.1.s1772229419$o1$g0$t1772229419$j60$l0$h0; _hjSessionUser_5260069=eyJpZCI6IjFjMDU4ZDYxLTY4ZjgtNWI4Yi05NDZkLTNlYWEyMWIxZTg3OCIsImNyZWF0ZWQiOjE3NzIyMjk0MjkwOTYsImV4aXN0aW5nIjpmYWxzZX0=; _hjSession_5260069=eyJpZCI6IjQyYjc0ZmFhLTBiMjktNGIwYS1hMWVhLWQ3MTk3YjFkY2NkMSIsImMiOjE3NzIyMjk0MjkxMTMsInMiOjAsInIiOjAsInNiIjowLCJzciI6MCwic2UiOjAsImZzIjoxLCJzcCI6MH0=; PHPSESSID=j4epp39tckjcgo0vs65miqpsed" |
| host | "amb-dev.clubtickets.com" |
| priority | "u=6" |
| referer | "https://amb-dev.clubtickets.com/_profiler/0e6728/search/results?ip=&method=POST&status_code=302&url=login&start=&end=&limit=100" |
| sec-fetch-dest | "image" |
| sec-fetch-mode | "no-cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| sec-gpc | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:140.0) Gecko/20100101 Firefox/140.0" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 27 Feb 2026 21:58:17 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Famb-dev.clubtickets.com%2Ffavicon.ico%22%20%28from%20%22https%3A%2F%2Famb-dev.clubtickets.com%2F_profiler%2F0e6728%2Fsearch%2Fresults%3Fip%3D%26method%3DPOST%26status_code%3D302%26url%3Dlogin%26start%3D%26end%3D%26limit%3D100%22%29" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fhtml%2Fdev_ambassadors%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "8482e8" |
| x-debug-token-link | "https://amb-dev.clubtickets.com/_profiler/cf9723" |
| x-previous-debug-token | "cf9723" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "j4epp39tckjcgo0vs65miqpsed" |
| _cfuvid | "hr83sRdAobpCQFrLw885sxDnT2U6e0Eod.QtneynRV4-1772229418190-0.0.1.1-604800000" |
| _ga | "GA1.1.1672869390.1772229392" |
| _ga_C1J9P3RRTM | "GS2.1.s1772229391$o1$g1$t1772229418$j33$l0$h0" |
| _ga_VY05027BKZ | "GS2.1.s1772229419$o1$g0$t1772229419$j60$l0$h0" |
| _gcl_au | "1.1.400024694.1772229420" |
| _hjSessionUser_5260069 | "eyJpZCI6IjFjMDU4ZDYxLTY4ZjgtNWI4Yi05NDZkLTNlYWEyMWIxZTg3OCIsImNyZWF0ZWQiOjE3NzIyMjk0MjkwOTYsImV4aXN0aW5nIjpmYWxzZX0=" |
| _hjSession_5260069 | "eyJpZCI6IjQyYjc0ZmFhLTBiMjktNGIwYS1hMWVhLWQ3MTk3YjFkY2NkMSIsImMiOjE3NzIyMjk0MjkxMTMsInMiOjAsInIiOjAsInNiIjowLCJzciI6MCwic2UiOjAsImZzIjoxLCJzcCI6MH0=" |
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 27 Feb 26 22:57:19 +0100" |
| Last used | "Fri, 27 Feb 26 22:58:15 +0100" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _profiler_search_end | "" |
| _profiler_search_ip | "" |
| _profiler_search_limit | "100" |
| _profiler_search_method | "POST" |
| _profiler_search_start | "" |
| _profiler_search_status_code | "302" |
| _profiler_search_token | "" |
| _profiler_search_url | "login" |
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
App\EventSubscriber\LocaleSubscriber:25
[
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/src/EventSubscriber/LocaleSubscriber.php"
"line" => 25
"function" => "get"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 117
"function" => "onKernelRequest"
"class" => "App\EventSubscriber\LocaleSubscriber"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 230
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 59
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 154
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 139
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 75
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/EventListener/ErrorListener.php"
"line" => 91
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 117
"function" => "onKernelException"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\EventListener\ErrorListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 230
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 59
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 154
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 223
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 86
"function" => "handleThrowable"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 202
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 35
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ADDRESS | "https://amb.clubtickets.com" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "58efff949f41a55cea11424cd299bb9c" |
| CLUBTICKETS_API_BASE | "https://admin.clubtickets.com/api/affiliate/dcb60d8f08f80ecd6a60eb8e868b6f3c" |
| DATABASE_URL | "mysql://amb:amb$$33@127.0.0.1:3306/dev_ambassadors?serverVersion=8&charset=utf8mb4" |
| MAILER_DSN | "sendgrid://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@default" |
| REDIRECT_BASE | "https://www.clubtickets.com" |
| SENTRY_DSN | "https://f7ee80bfe2b240efab90c7a258db1558@o70568.ingest.sentry.io/4504775561248769" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/dev_ambassadors/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "image/avif,image/webp,image/png,image/svg+xml,image/*;q=0.8,*/*;q=0.5" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.5" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_COOKIE | "_ga_C1J9P3RRTM=GS2.1.s1772229391$o1$g1$t1772229418$j33$l0$h0; _ga=GA1.1.1672869390.1772229392; _cfuvid=hr83sRdAobpCQFrLw885sxDnT2U6e0Eod.QtneynRV4-1772229418190-0.0.1.1-604800000; _gcl_au=1.1.400024694.1772229420; _ga_VY05027BKZ=GS2.1.s1772229419$o1$g0$t1772229419$j60$l0$h0; _hjSessionUser_5260069=eyJpZCI6IjFjMDU4ZDYxLTY4ZjgtNWI4Yi05NDZkLTNlYWEyMWIxZTg3OCIsImNyZWF0ZWQiOjE3NzIyMjk0MjkwOTYsImV4aXN0aW5nIjpmYWxzZX0=; _hjSession_5260069=eyJpZCI6IjQyYjc0ZmFhLTBiMjktNGIwYS1hMWVhLWQ3MTk3YjFkY2NkMSIsImMiOjE3NzIyMjk0MjkxMTMsInMiOjAsInIiOjAsInNiIjowLCJzciI6MCwic2UiOjAsImZzIjoxLCJzcCI6MH0=; PHPSESSID=j4epp39tckjcgo0vs65miqpsed" |
| HTTP_HOST | "amb-dev.clubtickets.com" |
| HTTP_PRIORITY | "u=6" |
| HTTP_REFERER | "https://amb-dev.clubtickets.com/_profiler/0e6728/search/results?ip=&method=POST&status_code=302&url=login&start=&end=&limit=100" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "image" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "no-cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_SEC_GPC | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:140.0) Gecko/20100101 Firefox/140.0" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "192.42.116.96" |
| REMOTE_PORT | "19439" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1772229497 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1772229497.3687 |
| REQUEST_URI | "/favicon.ico" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/dev_ambassadors/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "146.59.195.19" |
| SERVER_NAME | "amb-dev.clubtickets.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,SENTRY_DSN,MAILER_DSN,REDIRECT_BASE,CLUBTICKETS_API_BASE,APP_ADDRESS" |
| USER | "www-data" |