n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| 0x | [
"androxgh0st"
] |
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "5deb7c" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "*" |
| connection | "keep-alive" |
| content-length | "20" |
| content-type | "application/x-www-form-urlencoded" |
| host | "amb-dev.clubtickets.com" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64; rv:105.0) Gecko/20100101 Firefox/105.0" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Raw
0x%5B%5D=androxgh0st
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 21 Mar 2024 02:11:19 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20https%3A%2F%2Famb-dev.clubtickets.com%2F__tests__%2Ftest-become%2F.env%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fhtml%2Fdev_ambassadors%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "36aa76" |
| x-debug-token-link | "https://amb-dev.clubtickets.com/_profiler/51b0f2" |
| x-previous-debug-token | "51b0f2" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ADDRESS | "https://amb.clubtickets.com" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "58efff949f41a55cea11424cd299bb9c" |
| CLUBTICKETS_API_BASE | "https://admin.clubtickets.com/api/affiliate/dcb60d8f08f80ecd6a60eb8e868b6f3c" |
| DATABASE_URL | "mysql://amb:amb$$33@127.0.0.1:3306/dev_ambassadors?serverVersion=8&charset=utf8mb4" |
| MAILER_DSN | "sendgrid://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@default" |
| REDIRECT_BASE | "https://www.clubtickets.com" |
| SENTRY_DSN | "https://f7ee80bfe2b240efab90c7a258db1558@o70568.ingest.sentry.io/4504775561248769" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "20" |
| CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/dev_ambassadors/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "*" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_CONTENT_LENGTH | "20" |
| HTTP_CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded" |
| HTTP_HOST | "amb-dev.clubtickets.com" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64; rv:105.0) Gecko/20100101 Firefox/105.0" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "95.164.85.248" |
| REMOTE_PORT | "64642" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1710987079 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1710987079.1113 |
| REQUEST_URI | "/__tests__/test-become/.env" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/dev_ambassadors/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "146.59.195.19" |
| SERVER_NAME | "amb-dev.clubtickets.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,SENTRY_DSN,MAILER_DSN,REDIRECT_BASE,CLUBTICKETS_API_BASE,APP_ADDRESS" |
| USER | "www-data" |
Sub Requests 1
VisitController :: index (token = 51b0f2)
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\VisitController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _remove_csp_headers | true |
| _route | "app_visit" |
| _route_params | [ "slug" => "secrets" "redirectPath" => ".env" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "7f8ef8" |
| redirectPath | ".env" |
| slug | "secrets" |